Cateringová společnost Golem s.r.o.

Catering

Cateringová společnost Golem s.r.o.

Společnost Golem s.r.o. na trhu působí již více než dvě desetiletí, jak se za tu dobu proměnilo konkurenční prostředí v rámci českého cateringu?

Jsme velmi hrdí na to, že jsme byli v České republice první cateringovou společností a máme v rámci konkurenčního prostředí stále velmi silnou pozici. Aktuálně je na trhu několik velmi dobře prosperujících firem a objevují se stále nové. Konkurenční prostředí je pro nás velkou motivací k tomu, abychom nezaspali a stále přicházeli s novými nápady. Za dobu našeho působení, zejména však za poslední dva roky, vnímáme mnohem vyšší nároky ze strany klientů na rychlost a preciznost vypracovaných nabídek, originalitu a pestrost občerstvení společně s novými tipy na prostory, doprovodný program a služby. Částečně tak přebíráme i práci agentur, ale zároveň si tímto rozšiřujeme nové obzory.

Vaše společnost nabízí potencionálním klientům mimo jiné i možnost uspořádat společenskou akci v některém z tradičních reprezentativních prostorů v zemi, jako je například Česká národní banka či Anežský klášter. O které lokace bývá největší zájem?

Největší zájem je stále o historické prostory Anežského kláštera, které svoji lokalitou v centru Prahy, nádhernou rozlehlou zahradou a členitostí interiéru učarují nejen zahraničním ale i českým klientům. Velmi oblíbené jsou zde akce ve zcela moderním pojetí s designovým nábytkem a originálními doplňky ve spojení s live cooking nebo molekulární kuchyní jako kontrast k historickému interiéru samotného kláštera. Dlouhodobá expozice Středověké umění v Čechách a střední Evropě, umístěná v patře klášterního komplexu je dalším lákadlem společně se sezónními expozicemi, které mohou v rámci privátní akce naši klienti s průvodcem po zavírací době navštívit. Velmi oblíbené jsou rovněž moderní prostory, z těch novějších například Forum Karlín, kde jsme zajišťovali krásnou galavečeři pro 700 osob nebo Muzeum Grévin, ideální prostor na večírky s doprovodným programem. Aktuálně také nabízíme industriální prostory Jatka78 a těšíme se na nově otevřené prostory bývalé Živnostenské banky, které projdou rozsáhlou rekonstrukcí a budou otevřené v roce 2017 jako Muzeum Ziba. Vítáme každý nový prostor, který můžeme našim klientům nabídnout.

Kromě kompletního zabezpečení cateringových služeb nabízíte zákazníkům na svých internetových stránkách i odkaz na vlastní e-shop . Registrujete poslední dobou nějaké změny v celkových trendech či poptávce zákazníků?

Zákazníci našeho catering-shopu požadují především čerstvé a kvalitní suroviny, rychlé jednání, přijatelnou cenu, spolehlivost a dostupnost. To vše splňujeme a můžeme se pochlubit i velmi dobrým hodnocením našich zákazníků, kteří naše služby pravidelně či ojediněle využívají.

Předností našeho obchodu je skutečnost, že objednané zboží vyrábíme až bezprostředně před jeho odvozem k zákazníkovi. Proto je vždy čerstvé a v nejvyšší kvalitě.

Nabídku pravidelně na přání zákazníků aktualizujeme, za pár dní se můžete těšit na novinky v rámci sezóny hub, např. Houbové krokety s česnekovým dipem nebo Houbovou baklavu s fenyklem a koriandem.

Nejvytíženější jsme pochopitelně v období vánoc, kdy uspokojíme poptávky našich zákazníků a upečeme každý rok 1 500kg vánočního cukroví. Myslím, že letos tomu nebude jinak.

Před dvěma lety vaše společnost připravovala slavnostní oběd pro německou kancléřku Angelu Merkelovou. V roce 2002 pak Golem s.r.o. zabezpečoval catering během výročního zasedání NATO. Existuje něco, čím jsou státnické a diplomatické akce oproti firemní klientele specifické?

Ano existuje. V rámci výročního zasedání NATO veškerý náš personál prošel bezpečnostní prověrkou NBÚ. Na této akci, kdy jsme zajišťovali servírovaný oběd pro 50 nejvyšších představitelů států členských zemí a zemí přistupujících je rovněž požadován specifický způsob servisu a expedice jídla, kdy všem hostům zanášíme daný chod najednou, proto zde bylo k dispozici 25 číšníků.

Co považujete za Vaši nejsilnější stránku?

Nejsilnější stránkou je určitě pracovní a časová flexibilita celého našeho týmu. Úspěšně jsme zvládli několikadenní sportovní a společenské akce jako byl například Světový pohár v biatlonu 2015 v NMNM, Světový pohár v parkusovém skákání J&T Banka CSI3*-W Olomouc 2015 nebo Český pivní festival 2015, kde jsme zajišťovali celodenní občerstvení stejně jako galavečeře ve Vídni, kam jezdíme téměř každý měsíc. I proto jsme pořídili velký chladící vůz, který s námi jezdí po těchto akcích.

V roce 2014 Golem s.r.o. získala prestižní ocenění Czech Business Superbrands Award. Co si od této ceny slibujete?

Tímto oceněním jsme se zařadili do skupiny elitních značek, které mohou sloužit jako příklad úspěšného rozvíjení a dynamického vylepšování brand image. Tato cena je pro naše zákazníky a partnery důležitým stvrzením naší kvality. Pro nás jasný impuls k tomu, že na sobě musíme stále pracovat, rozvíjet se a dát našim zákazníkům pocit jistoty, že se na nás mohou ve všem spolehnout. Co si od této ceny slibujeme? Zachování si naší silné pozice na trhu a důvěryhodnosti našich zákazníků. A co tímto slibujeme? Budeme se o Vás starat jak nejlépe umíme.

 

Doporučujeme

Pivovar Radegast

Pivovar Radegast

Uvažujete o uspořádání firemní akce či akce pro Vaše klienty v netradičním prostředí s unikátní atmosférou a hledáte vysokou kvalitu technického zázemí a služeb? V pivovaru Radegast Vám nabízíme k pronájmu prostory Návštěvnického centra. VYUŽIJTE: Atraktivní prostory pro semináře, firemní či soukromé akce...
Agentura Orange s.r.o.

Agentura Orange s.r.o.

Fullservisová komunikační agentura, nabízející pokrytí všech tradičních i moderních forem marketingové komunikace. Jsme tým s nápady na téma "co dělat, aby se více prodávalo", využíváme kreativy v managementu a marketingu v oblasti podpory prodeje, PR a internetové a mobilní komunikace. Nabízíme kompletní...
Ballooning by Event Factory

Ballooning by Event Factory

Ballooning – dech beroucí vzdušní akrobacie na héliovém balonu o průměru 7 metrů, který stoupá do výšky a je zachycený pouze na 2 lanech. Pod balonem se vznáší akrobatka, která se s výjimečnou lehkostí dobývá výšky, vyzařuje magii létání a předvádí choreograficky dokonalou akrobacii na nejvyšší úrovni....
Beline.cz - Stojan na květiny Frustum

Beline.cz - Stojan na květiny Frustum

FRUSTUM - MODERNÍ STOJAN NA KVĚTINY OD BELINE.CZ Frustum je designový stojan na květiny, který vám umožní uspořádat květiny do plasticke kompozice a dodat interiéru útulnější vzhled. Je vhodný do moderních i klasických interiérů díky svému neutrálnímu a minimalistickému provedení. Využijte skvělých...
Event Factory

Event Factory

Jsme agentura specializující se na eventmarketingové aktivity, firemní akce, sales promotion a direct marketing obecně. Důraz klademe na originální a netradiční provedení akcí, rádi se pohybujeme i v oblasti guerillamarketingu. Kampaně i jednotlivé projekty realizujeme po celé republice na klíč. Většinu kampaní...
Vertical Show by Event Factory

Vertical Show by Event Factory

Repertoár vertikálního „tance“ na fasádách domů zahrnuje ukázky skoků, fascinující partnerskou akrobatiku, ale i elegantní prvky z klasického baletu. Na míru lze připravit i tématické a scénické výjevy -fotbalové utkání, běžecký závod, jedoucí automobil nebo jiné fascinující momenty. Toto vystoupení...
Vodní koule by Event Factory

Vodní koule by Event Factory

Elegantní vodní balet v rozměrné skleněné kouli.Dvě akrobatky předvádějí uměleckou půvabnou vodní show.Plynulé pohyby „mořských panen“ splývají s vodou a vlna nadšení ovládne publikum. Díky speciálním kostýmům, individuální choreografii sladěnou s hudbou a světelnými efekty se tato show stává...
Zámek Loučeň

Zámek Loučeň

V srdci krásné a poklidné polabské přírody, v oblasti, které se říká Svatojiřský les, nabízí své služby zámek Loučeň. V citlivě zrekonstruovaném areálu návštěvníka prování komorník Otta Bouda historickými interiéry a vypráví o životě šlechty a knížecí rodiny Thurn-Taxisů na loučeňském zámku. Ne jen pro...

Servisní část

Vše na jednom místě. V tomto oddílu naleznete veškeré odkazy a formuláře potřebné pro Vaše přihlášení nebo novou registraci uživatele portálu, objednávku newsletteru nebo pro přidání Vaší firmy do katalogu.

Objednávka předplatného nebo služeb portálu


Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky

 

Tiráž

Event&promotion, s.r.o.
Opletalova 4, Praha 1, 110 00
Česká republika info@event-promotion.cz

Vydavatel:
Tomáš Brázda - managing director
brazda@event-promotion.cz

Redakce a inzerce

Redakce:
Jan Kačer - šéfredaktor
redakce@event-promotion.cz

Inzerce:
inzerce@event-promotion.cz

Správa katalogu:
katalog@event-promotion.cz

Objednejte si e-mailový NEWSLETTER
(v servisní části výše)
Web: www.event-promotion.cz

Web by VisionWorks