Profil

Agentura Event&Promotion aktivně působí na českém trhu od roku 2003 a zaměřuje se na oblast event marketingu. Mezi hlavní pole působnosti patří publikační a vzdělávací činnost, organizace mezinárodních akcí, zastupování zahraničních subjektů na českém trhu.

Agentura si po celou dobu své existence klade za hlavní cíl přispívat ke zkvalitnění služeb, realizací i komunikace v event marketingovém prostředí v ČR, přinášet nové poznatky, metody i inspirace ze zahraničí a také zviditelňovat nejlepší české subjekty a počiny v Evropě i ve světě.

Jedná se o ryze český subjekt bez zahraniční účasti a kapitálu. Jednatelem a vlastníkem je Tomáš Brázda, vizionář a autor většiny realizovaných projektů.

 

Mezi významné konkrétní počiny agentury patří zejména tyto aktivity:

Event&promotion - tištěný magazín a internetový portál
V roce 2003 začala agentura vydávat první a jediný tištěný odborný magazín Event&promotion a provozuje stejnojmenný internetový portál.

Event Marketing Association Czech Republic - založení asociace
Tomáš Brázda, jednatel Event&promotion, s.r.o. založil v roce 2014 první oborovou asociace v ČR Event Marketing Association Czech Republic (EMACR).

Czech Event Awards - první oborová soutěž
Agentura realizovala první ročník oborové soutěže Czech Event Awards v roce 2015. Soutěž se konala pod záštitou asociace EMACR. Čestným předsedou soutěže se stal zakladatel a prezident evropských eventových cen EuBEA, pan Salvatore Sagone.

#eventforum - série mezinárodních konferencí o EM
Ve spolupráci se vzdělávací agenturou Top Vision vznikla série odborných mezinárodních konferencí za účasti tuzemských ale především světových špiček oboru event marketingu. Hosté se během prvních několika realizací mohli setkat s takovými jmény jako je Elling Hamso z Norska (ROI Institute), Salvatore Sagone (pořadatel evropské oborové soutěže EUBEA / Itálie), Andrea Michaels, (Extraordinary Events / USA), Colja M Dams (VOK DAMS / DE), Rolf Schumann (Volkswagen / DE), Marco Forgione (EVCOM / UK), Matthias Kindler (The Companies / DE), Klára Honzíková (Socialbakers / CZ), Jan Gemrich (Google Canada / Canada), Marie Votrubová (Heineken / CZ) a další.


Event Marketing Monitor - první výzkum segmentu EM v České republice
Ve spolupráci s renomovanou výzkumnou agenturou IPSOS vznikl z iniciativy naší agentury první a unikátní výzkum eventového segmentu v České republice. Kvalitativní výzkum zodpověděl ve dvou ročnících nejzákladnější otázky z tohoto oboru. Výsledky výzkumu jsou k dispozici na vyžádání za malý poplatek.

Event ROI Institute - kurzy v Praze
Organizace intenzivních kurzů Event ROI Institute pod vedením Dr. Ellinga Hamso v Praze. Tohoto špičkového odborníka jsme poprvé přivedli do České republiky.

Český pavilon na veletrhu Best of Events, Dortmund, Německo
Realizovali jsme "na klíč" první společný pavilon pro české vystavovatele z více oborů event marketingu na významném mezinárodním veletrhu v německém Dortmundu. Veletrh Best of Events je jeden z největších v Evropě.

Zastoupení evropských umělců v ČR a SR
Díky časté zahraniční spolupráci zastupujeme několik zahraničních umělců pro speciální vystoupení na eventech českých zákazníků. Realizace speciálních show se nám podařilo prodat i do jiných zahraničních destinací (Dubai, Turecko, Německo...)

Zastoupení evropského festivalu European Best Events Awards (EuBea)
Evropské mezinárodní ceny byly dlouho bez účasti českých a slovenských soutěžících. Díky naší aktivitě jsme se stali zástupci této soutěže v ČR a zástupci z České a Slovenské republiky se postupně stali také součástí porot, školení a workshopů v rámci této platformy.

Doporučujeme

Pivovar Radegast

Pivovar Radegast

Uvažujete o uspořádání firemní akce či akce pro Vaše klienty v netradičním prostředí s unikátní atmosférou a hledáte vysokou kvalitu technického zázemí a služeb? V pivovaru Radegast Vám nabízíme k pronájmu prostory Návštěvnického centra. VYUŽIJTE: Atraktivní prostory pro semináře, firemní či soukromé akce...
Agentura Orange s.r.o.

Agentura Orange s.r.o.

Fullservisová komunikační agentura, nabízející pokrytí všech tradičních i moderních forem marketingové komunikace. Jsme tým s nápady na téma "co dělat, aby se více prodávalo", využíváme kreativy v managementu a marketingu v oblasti podpory prodeje, PR a internetové a mobilní komunikace. Nabízíme kompletní...
Ballooning by Event Factory

Ballooning by Event Factory

Ballooning – dech beroucí vzdušní akrobacie na héliovém balonu o průměru 7 metrů, který stoupá do výšky a je zachycený pouze na 2 lanech. Pod balonem se vznáší akrobatka, která se s výjimečnou lehkostí dobývá výšky, vyzařuje magii létání a předvádí choreograficky dokonalou akrobacii na nejvyšší úrovni....
Beline.cz - Stojan na květiny Frustum

Beline.cz - Stojan na květiny Frustum

FRUSTUM - MODERNÍ STOJAN NA KVĚTINY OD BELINE.CZ Frustum je designový stojan na květiny, který vám umožní uspořádat květiny do plasticke kompozice a dodat interiéru útulnější vzhled. Je vhodný do moderních i klasických interiérů díky svému neutrálnímu a minimalistickému provedení. Využijte skvělých...
Event Factory

Event Factory

Jsme agentura specializující se na eventmarketingové aktivity, firemní akce, sales promotion a direct marketing obecně. Důraz klademe na originální a netradiční provedení akcí, rádi se pohybujeme i v oblasti guerillamarketingu. Kampaně i jednotlivé projekty realizujeme po celé republice na klíč. Většinu kampaní...
Vertical Show by Event Factory

Vertical Show by Event Factory

Repertoár vertikálního „tance“ na fasádách domů zahrnuje ukázky skoků, fascinující partnerskou akrobatiku, ale i elegantní prvky z klasického baletu. Na míru lze připravit i tématické a scénické výjevy -fotbalové utkání, běžecký závod, jedoucí automobil nebo jiné fascinující momenty. Toto vystoupení...
Vodní koule by Event Factory

Vodní koule by Event Factory

Elegantní vodní balet v rozměrné skleněné kouli.Dvě akrobatky předvádějí uměleckou půvabnou vodní show.Plynulé pohyby „mořských panen“ splývají s vodou a vlna nadšení ovládne publikum. Díky speciálním kostýmům, individuální choreografii sladěnou s hudbou a světelnými efekty se tato show stává...
Zámek Loučeň

Zámek Loučeň

V srdci krásné a poklidné polabské přírody, v oblasti, které se říká Svatojiřský les, nabízí své služby zámek Loučeň. V citlivě zrekonstruovaném areálu návštěvníka prování komorník Otta Bouda historickými interiéry a vypráví o životě šlechty a knížecí rodiny Thurn-Taxisů na loučeňském zámku. Ne jen pro...

Servisní část

Vše na jednom místě. V tomto oddílu naleznete veškeré odkazy a formuláře potřebné pro Vaše přihlášení nebo novou registraci uživatele portálu, objednávku newsletteru nebo pro přidání Vaší firmy do katalogu.

Objednávka předplatného nebo služeb portálu


Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky

 

Tiráž

Event&promotion, s.r.o.
Opletalova 4, Praha 1, 110 00
Česká republika info@event-promotion.cz

Vydavatel:
Tomáš Brázda - managing director
brazda@event-promotion.cz

Redakce a inzerce

Redakce:
Jan Kačer - šéfredaktor
redakce@event-promotion.cz

Inzerce:
inzerce@event-promotion.cz

Správa katalogu:
katalog@event-promotion.cz

Objednejte si e-mailový NEWSLETTER
(v servisní části výše)
Web: www.event-promotion.cz

Web by VisionWorks