Katalog lokací a firem pro vaše firemní akce

Event Factory

Eventové, produkční agentury | Působnost: Po celé ČR,Evropa,Celý svět,

Jsme agentura specializující se na eventmarketingové aktivity, firemní akce, sales promotion a direct marketing obecně. Důraz klademe na originální a netradiční provedení akcí, rádi se pohybujeme i v oblasti guerillamarketingu. Ka...

Maxin PRAGUE

Eventové, produkční agentury | Působnost: Po celé ČR,Praha,Středočeský kraj,Jihočeský kraj,Plzeňský kraj,Karlovarský kraj,Ústecký kraj,Liberecký kraj,Královéhradecký kraj,Pardubický kraj,Vysočina,Jihomoravský kraj,Olomoucký kraj,Zlínský kraj,Moravskoslezský kraj,Evropa,Celý svět,

Na této položce aktuálně pracujeme.
 

Další dodavatelé v katalogu >>Článek dne

Soutěž CEA 2016 zná své vítěze!

10.06.2016 l Czech Event Awards l Diskuze (0) | Sdílet s přáteli na Facebooku |

Soutěž CEA 2016 zná své vítěze!

Porota soutěže Czech Event Awards 2016 (CEA) na základě osobních prezentací přihlašovatelů a po osobním rokování rozhodla o finálních vítězích v hlavních kategoriích Eventy a Dodavatelé a udělila také několik speciálních cen.

Celý článek >>

 

Přijďte na 21. Trend Event nasbírat nové kontakty nebo poznat Mr. Beana

22.04.2016 l Praxe l Diskuze (0)

Ve středu 27. dubna se v prostorách známého hotelu International Prague uskuteční již 21. pokračování akce TREND EVENT. Součástí bude opět i odborná  konference EVENTY VE SLUŽBÁCH BUSINESSU, tentokrát zaměřená na roli  a důležitost emocí . „Konferenci pořádáme ve spolupráci s MVP events a představí se zde profesionálové z velkých firem, kteří mají mnoholetou zkušenost s pořádáním eventů a jejich strategií,“ zve Aleš Kužílek z firmy Rain.cz, která obě akce pořádá.

Celý článek >>

 

Zboží pro akce rychleji a možná i levněji

02.03.2016 l Praxe l Diskuze (0)

Před měsícem zahájil na pražském letišti pravidelnou leteckou linku čtvrtý nákladní dopravce, UPS. Teď k němu přibyl katarský národní dopravce Qatar Airways Cargo. Rostoucí zájem o spojení z Prahy svědčí nejen o významu České republiky jakožto důležitého evropského uzlu, ale také o růstu tuzemské přepravy využívající letecké cargo. To znamená jediné, zboží by mělo zlevnit.

Celý článek >>

 

Zaujměte Mobilním rozhlasem

01.03.2016 l Technika l Diskuze (0)

Představte si, že připravujete akci v malém městě či obci. Rozhlédnete se po návsi a nenajdete typické tlampače používané pro komunikaci s občany – obecní rozhlas. V tom případě se nacházíte v obci, kde přišli na to, že informovat lze i jinak pomocí hlasových a SMS zpráv. Využijte novou podobu komunikace pro svolání místních na připravovanou akci.

Celý článek >>

 

Nezapomínejte web optimalizovat pro mobily

29.02.2016 l On-line l Diskuze (0)

Počet uživatelů, kteří navštěvují měřené stránky z mobilních telefonů, překročil 3 miliony, přičemž denní návštěvnost činí téměř 1,4 milionu RU. Proto je dnes nutné optimalizovat web pro mobilní platformy, protože jen tak nepřijdete o zakázky.

Celý článek >>

 

Budoucnost je v technických oborech a jazycích

26.02.2016 l Zajímavosti l Diskuze (0)

Z průzkumu Grafton vyplynulo, že roste zájem o zaměstnávání absolventů. Stále větší důraz je však kladen na znalost cizích jazyků. Jen angličtina už nestačí - standardem u absolventa by měla být znalost dvou cizích jazyků s tím, že se dnes vyplatí učit se například skandinávské jazyky či holandštinu.

Celý článek >>

 

Nepodceňujte selhání zařízení

25.02.2016 l Technika l Diskuze (0)

České firmy se v souvislosti se ztrátou důležitých podnikových dat nejvíce obávají selhání své techniky. Aby ochránily svá data, stále více firem zvažuje zálohování s využitím cloudových řešení. Vyplývá to z průzkumu společnosti Acronis.

Celý článek >>

 

CzechTourism pomohl k nárůstu trávení volného času v tuzemsku

25.02.2016 l Lokace l Diskuze (0)

Stěžejní aktivitou projektu Česko – naše destinace, jehož cílem bylo zvýšení podílu trávení volného času v tuzemsku a vyzvednutí rostoucí kvality nabídky služeb, byla rozsáhlá komunikační kampaň realizovaná v poslední třetině roku 2015. Zasáhla prakticky celou populaci a pozitivně ovlivnila vnímání České republiky jako zajímavé turistické destinace.

Celý článek >>

 

Centrum Černý Most láká na Večerníčka

24.02.2016 l Zajímavosti l Diskuze (0)

Od 4. do 20. března hostí nákupní centrum Černý Most výstavu České televize - Večerníček slaví 50 - a všichni malí i dospělí fanoušci oblíbených animovaných postaviček ji mohou navštívit zcela zdarma. 

Celý článek >>

 
 

Další články >>

Web by VisionWorks